איך טוויסט קטן בעיצוב הזמנה לבר מצווה יציל את האורחים (ואת החתן…) מפאדיחות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on twitter

אמביגרמה: אחד הביטויים הגרפיים המדוייקים ביותר ל"אני קיים ואוסיף להתקיים, ולא משנה מה תעשו לי".

העם היהודי הוא עם אמביגרמי.

מתנות מקוריות? זה גם קצת מסוכן

מתנה מקורית – מתנה שנוגעת רבים מאיתנו רוצים להעניק לאהובינו מתנות מעניינות, מקוריות, מיוחדות. לא שחוקות. ברור למה: אנחנו חיים בעידן של שפע. החפצים זולים

לכתבה »
יש בבר מצוות קטע אירוני ואפילו קצת מביך: הרבה מהאורחים שאתם שולחים להם הזמנות לבת מצווה או לבר מצווה, בכלל אינם מכירים את הנער. הם מגיעים בגלל שהם קרובים שלכם ההורים, חברים או מכרים מן העבר. הילד הנחמד שהגיע לגיל 13 הוא רק תירוץ להיפגש.
זה יוצר מצב לא נעים שבו הדוד הנכבד ניגש אל חתן בר המצווה לברך אותו, וזה נשמע בערך ככה: "מזל טוב, יחזקאל! אה? יחזקאל זה אח שלך? אז איך קוראים לך?…"
בקיצור, הם אפילו לא זוכרים את השם… זה לא נעים להם, ובטח לא לחתן הבר מצווה. זה חבל, כי יש דרכים מאוד פשוטות לפתור את זה.

עצבו את ההזמנה לבר מצווה מסביב לשם של הילד שלכם

כדי לעזור לאורחים לזכור שמרכז החגיגה הוא חתן בר המצווה, שבהחלט יש לו שם ואישיות משלו, אפשר להיעזר בטכניקה מעניינת, שמתחילה כבר בשלב של עיצוב ההזמנה לבת מצווה / בר מצווה.

באופן טבעי, כשאנשים מסתכלים בהזמנות לבר מצווה הם מחפשים בעיקר את הפרטים הטכניים: איפה האירוע ייערך, באיזה תאריך ובאיזו שעה. שם הנער או הנערה, למרות שהוא באותיות גדולות ומודגשות, לא מעניין אותם. עיצוב נכון של הזמנת בת מצווה או בר מצווה יפנה את תשומת הלב של המוזמן אל השם דווקא.

איך בדיוק? יש דרכים רבות. למשל, אם לילד שלכם קוראים נריה, עצבו את השם עם אלמנטים של נרות. לילדה קוראים דבורה? שחקו עם דבורים. מעצב הזמנות שמבין קצת בטיפוגרפיה ובקליגרפיה עברית יוכל לספק לכם שפע רעיונות מן הסוג הזה. לא תאמינו כמה הוויזואליות היצירתית הזאת עוזרת לשם של הבן שלכם להיחקק בזיכרון של האורחים, וגם לתת להם איזו היכרות איתו אישית.

אצלנו באתר דוּּמִילָה תוכלו לקבל עיצוב מכיוון שונה לגמרי, אבל מתאים למגוון רחב של שמות, ובמחיר זול ושווה לכל נפש: האתר מסוגל לחולל את השם של הילד שלכם כאמביגרמה, שניתן לקרוא אותה משני הצדדים. זה דבר שמושך את העין ומעורר התפעלות, המוזמנים יסתכלו בשם זמן ארוך ויקראו אותו שוב ושוב, ישר והפוך, והוא ייכנס להם עמוק עמוק לזיכרון.

המפגש שלהם עם הילד שלכם יהיה קצת יותר אותנטי ומשמח😊

אתם מוזמנים כבר עכשיו ליצור אמביגרמה מהשם של הילד שלכם, ולשלב אותה בעיצוב ההזמנה לבר מצווה!